Heets Sigara

Nisan 12, 2023 by Yorum yapılmamış

Heets, elektronik sigara veya IQOS amortisörı kullanılan bir duman ürünüdür. Bir IQOS aletinda ısıtılmış duman mevzi aldığından, sigaraya benzemekle bile, tradisyonel sigaralardan değişikdır. Heets, duman yaprağının özlerinden hazırlanmış ve sarma gerektirmeden cihaza duraksız konulabilen değersiz parçalardır. Bu parçalar, IQOS heets sigara aletinda ısıtılır ve bu sayede tütün yerine buhar oluşur. Bu nedenle, Heets ürünleri, tradisyonel sigaralardaki kabilinden yanma davranışlemi gerçekleştirmezler. IQOS amortisörı kullanan zevat karınin bir seçenek olarak sunulan Heets, temelı ülkelerde duman mamulleri yasalarına tabidir ve satın çekmek karınin sınırlı yaş sınırlamaları bulunabilir.

Heets, Philip Morris International (PMI) tarafından üretilen ve piyasaya güruhlen bir duman ürünüdür. PMI, dünya genelinde en kocaman duman şirketlerinden biridir ve Heets’i 2014 senesinde tanılamatmıştır. Heets’in amacı, sigara içme allıkışdemeviklarını değiştirmek ve insanoğluın daha az zararlı bir tutum https://sigaramiz10.com/heets bahşetmek karınin tradisyonel sigaraların yerine geçebilecek bir ürün oluşturmaktır.

Heets ürünleri, farklı lezzetlerde mevcuttur ve kullanıcılar, damak zevklerine tatminkâr olanı seçebilirler. Lezzetler arasında mentol, nane, çikolata, vanilya kabilinden seçenekler bulunabilir. Hatta, nikotin miktarları da tefavüt gösterir ve kullanıcının tercihine bandajlı olarak seçilebilir.

IQOS amortisörı, Heets kullanmaı karınin tasarlanmıştır. Aygıt, dumanü 350°C’ye derece ısıtır ve bu sayede Heets’in karınindeki duman özlerinin buharlaşmasını sağlamlar. Bu muamele, dumanün yanması yerine, buharlaşması sebebiyle açığa çıdem kimyasalların azaltılmasına yardımcı olabilir. Bu nedenle, IQOS amortisörı ve Heets ürünleri, tradisyonel sigaralara göre daha az zararlı olarak onaylama edilirler.

Heets ürünleri, temelı ülkelerde duman mamulleri yasalarına tabidir ve satın çekmek karınin sınırlı yaş sınırlamaları bulunabilir. Hatta, kullanmaı da yöresel yasalara merbutdır. Bu nedenle, Heets ürünlerini kullanmadan önce, bulunmuş olduğunuz ülkenin müteallik yasal düzenlemelerini okumanız önemlidir.

Heets’in tradisyonel sigaralardan daha az zararlı başüstüneğu iddiası, PMI tarafından meydana getirilen araştırmalar ve testler sonucunda ortaya konulmuşdolaşma. Ancak, ürünün haydi haydi heets kullanmaı sebebiyle, temelı uzmanlar tarafından elektronik sigara kabilinden öteki duman ürünleri kabilinden bağımlılık örgücı olabileceği konusunda ikazlar örgülmaktadır.

Heets’in piyasaya güruhlmesi, dünya genelinde çeşitli tartışmalara illet olmuşdolaşma. Temelı sıhhat örgütleri, Heets kabilinden duman ürünleri için endişelerini dile getirmişlerdir. Bu örgütler, Heets’in akciğer kanseri, duygu emrazı ve öteki sıhhat sorunlarına illet olabileceğinden bulut etmektedirler. Hatta, duman ürünlerinin dinçler üzerindeki tesirleri bile ağız kavgası konusu olmuşdolaşma.

Bununla bile, temelı uzmanlar, Heets ürünlerinin tradisyonel sigaralara göre daha az zararlı olduğunu ve sigara salıverme yönünde bir hamle olabileceğini savunmaktadırlar. Temelı ülkeler, Heets kabilinden ısıtılmış duman ürünlerini tradisyonel sigaralara seçenek olarak tanılamamlamaktadırlar ve bu ürünler, sigarayı bırakmaya çallıkışan zevat karınin tercih edilebilecek bir tutum olarak görülmektedir.

Sonuç olarak, Heets’in tradisyonel sigaralara göre daha az zararlı başüstüneğu iddiası halen ağız kavgası konusu olsa da, ürünün kullanmaı zamanla yaygınlaşmaktadır. Kullanıcılar, duman mamulleri yasalarına tatminkâr şekilde satın alarak, bulundukları ülkedeki yasal düzenlemelere ve sıhhat önerilerine tatminkâr şekilde kullanmalıdırlar.

Leave a Comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir