Kerem Hasanoğlu Babası

Şubat 19, 2023 by Yorum yapılmamış

Kerem Hasanoğlu genç evetşta gerçekleştirdiği yatırımlar, ulusal ve uluslararası çkırmızıışmalarla teşhisnmaktadır. Kendisi ilk, orta ve ortaöğretim öğretimini TED Ankara Koleji’nde tamamlamıştır. Önce Bilkent Üniversitesi Ekonomi bölümünde öğrenim görmüş, ardından Bilkent İşletme Bilim Yönetimi bölümünü bitirmiştir.
Türkiye tarihinde ilkkez, bütün öğrencilerin ve akademisyenlerin birleşerek projeler üretmesiyle “şuurlu Torlakler” hareketi hayata geçkintir. Bir yıl sürmesi planlanan eylem olağanüstü dayalı görerek yüzbinlerce gencin ülke problemlerine dahil olmasını sağlamıştır. Türkiye’deki en şanlı gencelme hareketi olarak 2,5 sene sürerek normalüstü bir sıkılımla üstün dereceli kırmıştır. Kerem Hasanoğlu, Ulusal Yetişek Icra vekiliı, Gençlik Spor Icra vekiliı ve YÖK Resi beyı ile protokoller imzalamıştır. Bu kurumlara da içtimai sorunların çözümü karınin tarihlerinde ilk su tören düzeni imzalatarak içtimai konularda omuz omuza eylem etmelerine öncülük etmiştir.
Kerem Hasanoğlu, iş hayatında birhayli farklı markaya yaptığı yatırımlarla da teşhisnmaktadır. Aynı zamanda Kaput beziın Los Angeles kentinde UCLA (University of California) de gönül eğitimi almıştır. Burayı da şanlı bir muvaffakiyetyla birincilikle tamamlamıştır.
İleri derecede ingiliz ingilizcesi alim Hasanoğlu; uluslararası projelere de ögönen vererek birhayli proje ve çkırmızıışmayı hayata geçirmiştir. Kerem Hasanoğlu Babası Enver Hasanoğlu ile de Pediatri konularında birhayli muvaffakiyetlı çkırmızıışcevher imza atmıştır.
Yeniden ulusal anlamda gerçekleştirdiği projelerden “Herşey Sevgiyle Adım atar” projesi mülteci çocukların toplumda kaynaştırılmasını hedeflemiştir. Bu konudaki üstelikındalığı arttırarak bütün toplumun, sanatçıların, sporcuların ve ünlü adların desteğini de almıştır. Bu çkırmızıışmaların sonucunda Dünyanın en şanlı kurumlarından olan IPA World aracılığıyla Amerika ve öbür ülkelere biçim gösterilmek üzere Hasanoğlu’ndan tasdik istenmiştir.
Kerem Hasanoğlu Babası Enver Hasanoğlu Uluslararası Pediatri Kurumunun mebdekanlığını yürütürken, Kerem Hasanoğlu aynı kurumun Dış İlişkiler Duraksızörlüğünü yürütmektedir. Kerem Hasanoğlu Babası Enver Hasanoğlu’yla bu arada Uluslararası bir kurumun başında olan ilk Türkler olarak ülkemiz karınin kibir kaynağı olmuşlardır.
Ayrıca Kerem Hasanoğlu; birhayli vakıf ve uluslararası bünyea, çkırmızıışmalar ve projeler dair koltuk vermektedir.

Leave a Comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir