mobil ödeme bozdurma nasıl yapılır

Ağustos 21, 2022 by Yorum yapılmamış

Mobil ödeme sistemi, müstehlik gruplarının allıkışbilgiş tahsilatlarını GSM operatörleri yardımıyla gerçekleştirdiği bir tür öneme yöntemidir. Mobil ödeme likit sistemi ile Ödeme çıkarmak isteyen kişiler, Ödeme sırasında cep telefonu ve şifre bilgilerini girip allıkışbilgiş anlayışlemlerini tamamlayabilir. Mobil ödeme yardımıyla bu meblağ kişilerin faturasına yansıtılır. Kişinin kullandığı kanal bakiyesi ise krediden düşüş strüktürlır. Bunun cihetı aralık iş yerlerinde yeğleme edilip kullanılan taşınabilir ödeme sistemi, temassız pozlar yardımıyla de gerçekleştirilebilir. Bu anlayışlemde taşınabilir temassız ödeme ve NFC özelliği berrak bulunan güven kartları vasıtalığı yardımıyla evet.

Mobil Ödeme Sistemi yardımıyla Satılarda Artış Yakalama
E-tecim ile genel ağ üzerinden ürün satışı gerçekleştiren işletme yerlerinin ürünleri muayyen bir oranda kişilere seslenme değer. İşletme yerlerinin uğur kitlelerinden bulunan müstehlik gruplarının allıkışbilgiş allıkışhunrizklarının her biri birbirinden ayrıdır. Bazı müstehlik gruplarının güven ve vezneci anaçı yöntemi ile allıkışbilgiş yapmayı yeğleme ederken güven anaçı ve vezneci anaçı sıfır kişiler ise genel olarak kapıda ödeme, havale/ EFT veya taşınabilir ödeme bozdurma yöntemi kabil seçenekleri yeğleme ederek allıkışbilgiş yamayı yeğleme değer.

Mobil ödeme yöntemi ülkemiz çapında kullanılmaya mirladığından itibaren bu sistemi kullanan çok ziyade şahsiyet ortaya çıkmış durumdadır. Bu kişilerin bir kısmı fiziki mağaza yerlerinde Mobil temassız ödeme yöntemini yeğleme ederken birtakımsı da e-tecim sitelerinde bu tür ödeme yöntemini sömürmek icap. Doğrusu kısaca bahsetmek gerekirse taşınabilir ödeme sistemi makam düzlük e- tecim firma yerleri ulaştığı uğur kesime bir yeni takım daha eklemeyi başarmıştır. Bu da işletme yerlerinin satışlarında geriış yakalanmasına sebebiyet vermiştir. Sizde e- tecim sitenizde taşınabilir ödeme bozumu sistemine makam vererek, uğur kitlenizde bulunan kişilere farklı bir ödeme alternatifi sunabilir ve satışlarınızda daha çok geriış yakalayabilirsiniz

https://guvenbozum.com/

mobil ödeme bozdurma

Leave a Comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir