mobil ödeme bozdurma nedir

Ağustos 21, 2022 by Yorum yapılmamış

Taşınabilir ödeme sistemi, bitiren gruplarının aldatmaışdoneş tahsilatlarını GSM operatörleri yardımıyla gerçekleştirdiği bir tür öneme yöntemidir. Taşınabilir ödeme para sistemi ile Ödeme ika etmek isteyen kişiler, Ödeme sırasında cep telefonu ve şifre bilgilerini girip aldatmaışdoneş mesleklemlerini tamamlayabilir. Taşınabilir ödeme yardımıyla bu tutar kişilerin faturasına yansıtılır. Kişinin kullandığı kanal bakiyesi ise krediden düşüş binalır. Bunun yerı esna iş yerlerinde yeğleme edilip kullanılan taşınabilir ödeme sistemi, temassız pozlar yardımıyla de gerçekleştirilebilir. Bu mesleklemde taşınabilir temassız ödeme ve NFC özelliği küşade bulunan itibar kartları vasıtalığı yardımıyla olur.

Taşınabilir Ödeme Sistemi yardımıyla Satımlarda Arkaış Yakalama
E-tecim ile internet üzerinden ürün satışı gerçekleştiren pres yerlerinin ürünleri sınırlı bir oranda kişilere seslenme eder. İşletme yerlerinin nişane kitlelerinden bulunan bitiren gruplarının aldatmaışdoneş aldatmaışdemeviklarının her biri birbirinden ayrıdır. Bazı bitiren gruplarının itibar ve vezneci anaçı yöntemi ile aldatmaışdoneş yapmayı yeğleme ederken itibar anaçı ve vezneci anaçı yoksuz kişiler ise umumi olarak kapıda ödeme, havale/ EFT veya taşınabilir ödeme bozdurma yöntemi gibi seçenekleri yeğleme ederek aldatmaışdoneş yamayı yeğleme eder.

Taşınabilir ödeme yöntemi ülkemiz çapında kullanılmaya esasladığından itibaren bu sistemi kullanan çok bir küme zat ortaya çıkmış durumdadır. Bu kişilerin bir kısmı fiziki mağaza yerlerinde Taşınabilir temassız ödeme yöntemini yeğleme ederken bazensı da e-tecim sitelerinde bu tür ödeme yöntemini tutmak icap. Yani kısaca bahsetmek gerekirse taşınabilir ödeme sistemi mekân yer e- tecim firma yerleri ulaştığı nişane kitleye bir yeni kol daha eklemeyi başarmıştır. Bu da pres yerlerinin satılarında peşış yakalanmasına sebebiyet vermiştir. Sizde e- tecim sitenizde taşınabilir ödeme bozumu sistemine mekân vererek, nişane kitlenizde bulunan kişilere farklı bir ödeme alternatifi sunabilir ve satılarınızda daha çok peşış yakalayabilirsiniz

https://guvenbozum.com/

mobil ödeme bozdurma

Leave a Comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir