pubg mobile hile satın al

Eylül 3, 2022 by Yorum yapılmamış

Bu oyunun en çok oynanan oyunlar ortada arz almasının en önemli nedenlerinden biri tıkır ile (UC yöntemiyle) künde içre hileışdataş mimarilabilmesidir. Bu Uc yöntemiyle künde dâhilersinde kostümler ve aksesuarlar satın alabiliyorsunuz. Uc yöntemiyle hileışdataş muktedir olmak dâhilin oyuna online yöntemlerle tıkır yatırmanız gerekmektedir.

Günümüz Uc yöntemi ile hileışdataş muktedir olmak o kadar kolay bileğildir. Çünkü bu hizmetlemler dolar kuru üzerinden işlem mimarildığından ödeyeceğiniz fiyatlar çok mürtefi oluyor. Bu nedenle oyuncuların bu eşyaları ve ekipmanları alabilmek dâhilin ya da oyunda henüz ziyade tabanca gücü kadar hilelere temelvurmaktadırlar. Fakat bu hileleri kullanırken bu hilelerin üçüncü kişiler tarafından hazırlandığının ve bu hilelerin dâhiline zararlı mukayyetmlar yükleye bileceklerini kaynak ardı etmemelisiniz.

Pubg Mobile Oyununda Kullanılan Hileler
Bu hatmızda Pubg Taşınabilir oyununda kullanabileceğiniz Pubg Mobile Hileleri dâhilin sizlere hilelerden oluşan bir liste hazırladık. Bu listede sizler dâhilin oyunu henüz yararlı oynamanızı sağlayacak ancak yasak olan Pubg Mobile UC Hilesi, Pubg Mobile Wall Hack Hilesi, Aimbot, Aimfov kadar hilelere arz verilmiştir. Hassaten bu listede Pubg Mobile oyununda yasaklanmayan Pubg Mobile Macro Hilesi kadar hilelere bile arz verilmiştir.

Pubg Mobile UC Hilesi
Pubg Mobile Hileleri ortada en ciddi olan ve hesabınızın banlanmasına münasebet olabilecek hiledir. Pubg Mobile oyununda UC sistemi dâhilerindeki hayalî paraların dolar kuru üzerinden hesaplanmasından dolayı bu hayalî paralar çok pahallıdır. Bu nedenle oyuncular künde içerisinde arz saha kostümleri ve aksesuarlar UC sistemiyle satın alabilmek UC hilelerine temelvurmaktadırlar. Fakat bu hileyi kullandıktan sonrasında oyunu oynayıp kazanılmış olduğunızda almış olduğunız hediyeleri dahi kullanamazsınız.

Mandepsi içre satılan kostümler ve aksesuarlar sizin oyunu kazanmanızı ya da vesair oyunculardan üstün bir hale gelmenizi sağlamayacaktır. Bu kostümler ve aksesuarlar sadece oyundaki karakterinizin görünümünü bileğhizmettirecektir. Bu nedenle Pubg Mobile Hileleri ortada arz saha UC hilesini kullanmamanızı tavsiye ederiz. Bu hileler üçüncü kişiler tarafından oluşturulduğu dâhilin dâhiline zararlı mukayyetmlar eklenebilir ve sizin özel dosyalarınıza ve şifrelerinizi ulaşabilir. Bu şekilde sizlere maddi ve manevi dokunca verebilirler.

Pubg Mobile Wall Hack Hilesi
Pubg Mobile Wall Hack hilesi, Pubg Mobile Hileleri ortada en çok ilişki gkalıntı ve vesair oyunların hiç haz etmediği bir hiledir. Wall Hack, aslında künde mimarimcıları tarafından turnuvalar esnasında eksiksiz oyuncuların nerede olduklarını seyircilere işaret etmek dâhilin kurdukları bir sistemdir. Fakat üçüncü kişiler tarafından bu mekanizma hacklenerek kötü lakinçlı olarak oyunlarda kullanılmaya temellamıştır. Pubg şirketi bu hileleri kullananları tecziye etmek dâhilin ruzuşeb yeni sitemler vüruttiriyor ve hilelerin çhileışmasını engellemeye çhileışıyor. Fakat ne yaparlarsa yapsınlar Wall Hack hilesi dâhilin her dakika bir racon bulunuyor.

Wall Hack Hilesi kullanan oyuncular Pubg oyununu haritasında arz saha duvarların arkasını rüyet özelliğine iye olurlar. Eğer rakip bir duvarın arkasında veya oyunda arz saha dağ ve tepelerin arkasındaysa bu şaibe sayesinde rakiplerinizi görebilirisiniz. Bu durumda rakipleriniz mukabilsında sizi zahmetlilü bir konuma getirir. Rakiplerinizin yerlerine için kendi konumuzu ve açınızı belirleyerek rakiplerinizi öldürebilirsiniz.

Pubg Mobile Aimbot, Aimfov ve Triggerbot Hilesi
Aimbot Hilesi, Pubg Mobile Hileleri ortada en geniş olan hilelerden biridir. Aimbot yek lafız kadar görünse bile aslında Aim ve Bot kelimelerin birleşmesiyle oluşmaktadır. Aim, gaye koparmak veya bir nesneyi nişan koparmak valörına gelirken Bot kelimesi, bir hizmetin otomatik olarak mimarilması valörına hasılat. Bu iki kelimenin birleşimiyle oluşan Aimbot kelimesi ise otomatik olarak nişan transfer valörına gelmektedir.

https://pubghilesi.org/

pubg mobile hile satın al

valorant hile satın al

Leave a Comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir