Takipcisatinalz.com: İnstagram Hesabı Çalınınca Ne Yapılmalıdır?

Haziran 3, 2022 by Yorum yapılmamış

Ancak hesabınıza kadimî giriş yapan ve takip fail biriyseniz, örneğin 2 güneş önce baktığınızda hernesne normalse, bu durumda hesabınızın Instagram tarafından silinme ihtimali bile ortadan kalkıyor. Bu durumda hesabınızın doğrudan çtuzakındığını belirleme etmiş olursunuz. Eğer hesabınız Instagram tarafından silinmiş olsaydı farklı bir uyarı almış olurdunuz.
Instagram hesabım çtuzakındı demeden önce son bir denetçi bile arkadaş, kardeş evet da hesabı takip fail yakınlarımızdan denetçi sağlamaktır. Samimi olduğunuz kişilere takip etmiş olduğu kişileri gözden geçirmesini, sapık bir kullanıcı adı olup olmadığı sorulabilir. Hesabı hackleyen zevat alelumum kullanıcı adınızı bileğmedarımaişettirmektedir, saldırganların sizin hesabınız için belirlediği yeni kullanıcı adını bulmaya çtuzakışın.
Instagram Hesabı Kesinlikle Hacklenir? Önemli Uyarılar
Instagram hesabınız çtuzakındı ise bunun başlangıçlıca sebepleri şunlardır:

E-eğri adresinize gelen ve Instagram tarafından geldiğini düşündüğünüz naylon e-postalar. Bu e-postalar bilişim dilinde “pishing” olarak adlandırılan ve güya Instagram’dan gelmiş izlenimi uyandıran naylon maillerdir. Titiz bakılmış olduğunda web adres kısmının instagram.com evet da feysbuk.com olmadığı anlaşılabilir. Eğer bu e-postalardan birinde ülke yer linklere tıklarsanız, saldırganların istediği detayları verirseniz şifreniz çtuzakınabilir.
Kovuşturmaçi arttırmak için kullanılan web siteleri evet da taşınabilir uygulamalar. Bu web siteleri ve uygulamalar alelumum Instagram angajmansı istediği için şifrenizi tuzakırlar. Hesabınızda çift faktörlü doğrulama yoksa kullanıcı adı ve şifrenizi girerek hesabınızı ele geçirirler.
Sosyal mühendislik. Bu yöntemde bir özlük şifrenizi çkoparmak için size çeşitli oyunlar kurabilir. Örneğin; hesabı çtuzakınan bir müşterimize saldırıcı “DM” ile ulaşıp, takipçi saykaloriı arttıracağını söylemişti. Bunun için bile şifresini almıştı. Sosyal mühendislik, bir kişhayır farklı metotlarla inandırma ika yöntemidir. Saldırganlar kişileri “hesabın tehlikede” “takipçini arttıralım” kadar sözlerle kandırarak hesaplarını çalabilir.
Çtuzakınan Instagram Hesabı Kesinlikle Gelişememiş Alınır?
Instagram hesabı çtuzakınan evet da hacklenen zevat için ne efsus ki çok fazla seçenek bulunmuyor. Instagram tarafından bu konuda çok fazla dayanak sunulmama nedenlerinden bir tanesi, “hesabım çtuzakındı” diye esasta sair kişilerin hesabını çalmaya çtuzakışan kişilerin olması.

1.Yol: Instagram giriş penceresinde “şifreni mi unuttun” seçeneğine tıkladıktan sonrasında “elektronik posta” “telefon numarası” seçenekleriyle şifre sıfırlama angajmansı almaya çtuzakışın. Eğer şifre sıfırlama angajmansı gelirse derhal şifreyi bileğmedarımaişettirin ve çabucak peşi sıra “kayıtlı elektronik posta” “kayıtlı cep telefonu” kontrollerini sağlayıp hesabı güvene karşı.

Bu yöntemlerle hesabı kurtaranlar tecrübe ve teşekkürlerini lütfen yorumlara yazsın.

2.Yol: Instagram hesabınız çtuzakındığında elektronik posta adresiniz çok önemli rol oynar. Instagram durum şifreniz bileğmedarımaişettiğinde yahut kullanıcı adınız bileğmedarımaişettiğinde elektronik posta hesabınıza tadil bildirimi tuzakırsınız. Instagram hesabını çyer saldırganlar çoğunlukla kullanıcı adı ve e-postayı zaten bileğmedarımaişettirirler. Instagram tarafından geldiğine sakıncasız olduğunuz maillerde “kullanıcı adı bileğmedarımaişettirildi” mailine girerek “Kullanıcı adını bileğmedarımaişettiren sen bileğilsen, hesabını güvene tuzak” evet da kâh “bileğmedarımaişetikliği geri tuzak” yazan linke tıklayın. Tıkladıktan sonrasında karşınıza şöyle bir görüntülük çıkarsa şanslkaloriız amma alelumum saldırganlar elektronik posta adresini bileğmedarımaişettirdiği için sizde bu görüntülük çıkmaz ve sütun olarak “emniyet kodu tuzak” seçeneği çıkar:

instagram takipçi satın al

İnstagram Hesabı Çalınınca Ne Yapılmalıdır?

Leave a Comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir