ucbasaktarim.com: En Uygun Tarım Makinaları

Ağustos 11, 2022 by Yorum yapılmamış

Üçmebdeak Kültür, kültür makineleri dalünün önde mevrut üreticilerinden biridir ve
Basma Serpme Makineleri, Ot Derç Tırmıkları, Traktör Ense Yükleyicileri, Tesviye Kürekleri, Olta Kompozit Makineleri, Helezonlar ve
Konveyor Izole bant makineleri bâtınin ürettiği üstün kaliteli çözümleriyle tanınır.

Tarım Makinaları

Kültür makinaları ve ekipmanları çiftçilere, tüketicilerin isteklerine ve ihtiyaçlarına iyi olarak üretim yapmalarına yardımcı olabilir. Yarar aygıt ve ekipman olmadan çiftçiler, ihtiyaç olan yerinde besin üretimi, giyecek ve tahaffuz düzlemını sağlayamaz. Yüzlerce sene önce tüm insanlar ilkel kültür halletmeye mebdeladı fakat günümüzde toplumun yalnızca çok küçük bir kısmı(gelişmiş ülkelerde) toplumun tümünün ihtiyacını zıtlayacak zirai üretimle meşguliyetmaktadır. Araba ve ekipmanlar buna imkan tanımaktadır. Türkiye, kültür ve kültür makinelerinin üretiminde önemli bir yere sahiptir. Küsurat talep ve kültür dalünün zamanla çeşitlenmesi, kültür makinelerine olan ihtiyacın da artmasına niçin olmuşdolaşma. Teknoloji ile yanında gelişen kültür makineleri, kültür aletleri, kendiliğinden ve yardımcı kültür makineleri kadar ekipmanlar kültür sanayisini canlandırarak süreklilığını sürdürmesinde önemli avantajlar elde etmiştır. Kültür makineleri, kullanılan amaca ve alana gereğince değişiklıklar göstermektedir. Kültürı kolaylaştıranbu makineler sayesinde üretim kolaylaşırken, ülke ekonomisi bile önemli ölçübile rahatlamaktadır. üste yalnızca kültür dalü bileğil, ülkenin ihracat hacmi bile zamanla artmaktadır.

Üçmebdeak Kültür , 2016 senesinde kurulmuş olup, kurulduğu günden bu yana Konya’daki 2000 m2’lik modern üretim tesisinde geniş ürün yelpazesi, nitelikli iş gücü ve mualla üretim kapasitesi eşliğinde yerli üretim gücüyle müşterilerine en hayırlı hizmeti sunmaktadır. 20’nin üzerinde çdüzenışanı ile etkin ve meşakkatlilü insanoğlu deposuna sahip olan Üçmebdeak Kültür, layihamdan Ar-Ge’ye, üretimden satış ve satış sonrası hizmetlere derece tüm çözümlerini kendi bünyesinde bulundurmaktadır. İlk günden bugüne 10.000 adedi geçen makine üretimi ile 15 ’i aşkın ülkeye ihracat gerçekleştiren ve Türkiye ekonomisine eklenmiş eder sağlayıcı Üçmebdeak Kültür; dolu Ar-Ge çdüzenışmalarının ışığında, müterakki teknolojiyle standartlarını baki yükseltmektedir. Sakır sakır inkişaf ve sıfır pot üretim sistemi, Üçmebdeak Kültür ürünlerinin hem habitat zarfında hem bile habitat haricinde güvenilerek kullanılmasının mebdelıca nedenidir. Üçmebdeak Kültür, kaliteli ve dayanıklı ürünler üreterek kendini bulunduğu tüm sektörlerde soyıtlamıştır.

Üçmebdeak Kültür olarak önemli ürünlerimizden bir tanesi bile “Basma Serpme Makinalarıdır”. Basma serpme makinası gübrelerin iyi ve tartılı bir şekilde dağıtımını sağlar.
Gübreyi yerinde ve namuslu bir şekilde toprağa serpebilen Basma Serpme Makinası ile gereksiz gübre kullanmaı yapmadan, elinizdeki gübreyi ürünlerinize tam ve dişi bir şekilde dağıtabilirsiniz. Basma Serpme Makinaları sayesinde toprak üzerinde henüz azca efor kullanma ederek çok henüz sağlıklı muamelat yapabilirsiniz. Bu sayede toprağın gereksiz olarak sıkışmasını da önlemiş olursunuz. Toprağınız Basma Serpme Makinası sayesinde çok henüz sağlıklı lafır ve toprağınızdan henüz çokça sonuç ve sebze elde etmenize yardımcı olabilir.
Basma serpme makinası ile gübrenin toprağa serilmesi ve homojen bir şekilde dağıtılması bâtınin kullanılan miktarların sağlıklı bir şekilde ayarlanması sağlanır.
Gübreler tohumların çimlenmesi ve olgunlaşarak normalinden henüz dişi bir şekilde yetişmesini sağlamaktadır.
Özellikle bile toprağın ve bitkilerin en koca gereksinimlerı olan gıda maddelerini sağlamaktadır.
Sonuç olarak gübreler hem toprağın yapısının iyileştirilmesine katkı sağlarken hem bile bitkilerde gelişimin hızlandırılmasını sağlamaktadır.
Toprağa ve bitkiye bu derece katkı sağlayıcı gübrelerin kullanmaı konusunda çok önemli ve nazarıitibar edilmesi gereken bir uzuv bulunmaktadır.
Bu uzuv gübrenin homojen bir şekilde dağıtılmasıdır. Basma Serpme Makinası sayesinde gübreyi toprağa henüz homojen dağıtarak henüz dişi skorlar elde edebilirsiniz.

Üçmebdeak Kültür olarak bir başka ürünümüz olan Traktör Ense Yükleyiciler ile malzemeyi yere itmeden bir yerden diğerine giymek mümkündür. Bir yükleyici, istiflenmiş malzemeyi yer seviyesinden giymek ve bekleyen bir damperli kamyona ya da münhal bir trap hafriyatsına boşamak bâtınin yaygın olarak kullanılır. Ense yükleyici ile yanında bir malzemeyi yere itmeden giymek mümkündür. Ense yükleyiciler ekseriya istiflenmiş olan bir malzemeyi yer seviyesinden giymek bâtınin kullanılmaktadır. Damperli bir kamyona veya trap hafriyatsı kadar alanlara boşamak bâtınin yeğleme edilmektedir. Çift çeker 20 ila 200 HP arasındaki traktörlere geçerli peş yükleyiciler, tak-çıkar kolaylığı kadar sebeplerden ötürü yeğleme edilebilir. Traktöre çırefikalabilir bir sargılantı parçası üzerinden monte edilmekle beraber yükleyici kovası bileğaksiyontirilebilir ve birhayli babaşmanla da genletilebilir. Temel bileşenler ekseriya hidrolik bileşenlerdir. Traktörün kendi motoru hem hidroliği hem bile şanzımanı çdüzenıştırmaktadır. Kepçe kolları ve kova da hareket ettirilir. Teleskopik hamallara gereğince nispetle az maliyetleri ve çok cephelilükleri bile peş yükleyicileri cezbeden durumlar arasındadır.
Traktör peş yükleyiciler bâtınin yeğleme edilebilecek birhayli üretici ve satıcı firma bulunmaktadır.
Satın gelgel gerçekleştirirken üretici firmaların yeğleme edilmesi hem fiyat hem bile kalite olarak üstünlük sağlayabilir.
Üreticilerden satın ara sıra üründe özelleştirme imkanı da sunmaktadır.
Kültür makineleri dalünün önde mevrut üreticilerinden Üçmebdeak Kültür’ın peş yükleyici modellerini internet sitemizden inceleyerek veri sahibi olabilirsiniz.

Ot Derç Tırmığı biçbilimselş sap, yonca, ot, çayır ve benzeri yeygi bitkilerinin tahsil ve balyalama aksiyonlemlerinin kolaylaştırılması amacı ile, otların yayılması, çevrilmesi, toplanması ve namlu strüktürlması aksiyonlemlerini sağlayıcı bir makinedir. Üçmebdeak Kültür olarak Ot Derç Tırmıkları da kültür makinalarımız ortada bulunmaktadır. Ot Derç Tırmıklarımız , 4’lü Pimli ve Flanşlı Ot Derç Tırmığı , 5’li Pimli ve Flanşlı Ot Derç Tırmığı , 8’li Fenerlı Ot Derç Tırmığı , 10’lu Fenerlı Ot Derç Tırmığı , 8’li Çekilir Ot Derç Tırmığı , 10’lu Tekerlekli Çekilir Ot Derç Tırmığı olarak 6 asıl gruba ayrılır.

Olta kompozit makinası, besi hayvancılığı veya süt hayvancılığı fail çiftçiler ve üreticilerin hayvanları beslengi esnasında iş yüklükünü azaltacak bir makinadır.
Hayvan beslenmesi esnasında nazarıitibar etmesi gereken noktalar bulunmaktadır. İlk olarak hayvan beslemesine nazarıitibar edilmediği vakit hayvanın sütü ve etinden verim düzenınamayacağını belirtelim.
Bundan dolayı hayvan besiciliği fail çiftçiler ve üreticiler ilk kadem olarak beslengi esnasında hayvanlara verilecek olan buğday, yulaf, arpa, mıgiz vb. yiyecekleri birbiri ile karıştırmasını sağlamalıdır.
Bu şekilde hayvan alması gereken tüm besinleri sessiz seferde alabilir ve henüz hayırlı beslenebilir. Olta karmanın strüktürlması hayvanın tüketmesi gereken tüm besinleri bir araya getirerek henüz hayırlı beslenmesine böylelikle henüz çokça verim almanızı sağlar. Fenerlı Tip ve Çekilir Tip ile yanında Olta Kompozit Makinaları da Üçmebdeak Kültür olarak ürün yelpazemizde mevcuttur.

Üçmebdeak Kültür olarak dermanlama makinalarımızdaki kalitemiz bile her ürünümüz bile olduğu kadar en üst kur kaliteyi ve kullanışı hedeflemiştir.
4 gruba ayrılan İlaçlama Makinalarımız sırasıyla Asmar Tip (ölçün) , Asmar Tip (Hidrolik) , Asmar Tip Turbo Atomizer ve Çekilir Tip Turbo Atomizerdir.

Ülkemizin geleceği ve coğrafi strüktürsı gani ve dişi bir zirai üretim bâtınin koca avantajlar sunarken jeopolitik konumu da cihan kültürı bâtınin önemli bir köprü aksiyonlevi görmektedir.
Tarımsal üretim bileğeriyle dünyada ilk on ülke arasındaki konumuyla Ülkemizin henüz hayırlı durumlara gelmesi bâtınin zirai ihracat noktasında Üçmebdeak Kültür olarak tüm çdüzenışanlamış olurımızın katkısıyla yanında
Üçmebdeak Kültür kalitesiyle ve ürünleri ile ülkemize katkı vermeye devam edeceğiz.

Ot Toplama Tırmıkları ve profesyonel ürün için: https://ucbasaktarim.com/

Leave a Comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir